Pokud máte dotaz na čalounění konkrétního nábytku, zašlete nám raději e-mail a přiložte i jeho fotografie.

 • Máte zájem o služby čalounictví Praha, A-ACTU? Napište nám.

 • Služby čalounictví A-ACTU

  Zde se můžete podívat na stručné informace o našich čalounických službách. V případě zájmu o bližší informace nás kontaktujte viz. levý sloupec (Kontaktujte nás).

  Čalounění a polstrování

  Čalouníme na zakázku veškerý sedací nábytek, doplňky k bytovému nábytku, sedla na motocykly
  a jízdní kola, vchodové dveře, různé stěny a ostatní plochy na vyžádání. Pro zjištění cenové kalkulace musíme produkty určené k čalounění předem vidět (znát přesné rozměry). Také je třeba vědět, kterou potahovou látkou, kůží či koženkou (barva, vzor, typ) budete chtít očalounit vaši věc. Kontaktovat nás můžete přes objednávkový formulář, emailem nebo telefonicky.

  Čalounění dveříČalounění sedacích soupravČalounění nábytku

  Renovace čalounění

  Naše čalounictví nabízí i renovace a opravy starožitného nebo stávajícího čalounění. Při renovacích dodržujeme technologické postupy, jakými bylo původní čalounění realizováno. V případě zájmu o opravu čalounění u starožitného nábytku je nutno věc určenou k opravě předem vidět a domluvit se na možnostech. Nejprve ale stačí, když nám pošlete na email kvalitní fotografie poškozených míst na čalounění, které bude potřeba opravit a k tomu stručné informace o tom, jak si představujete čalounění opravit. Kontaktujte nás emailem, telefonicky nebo přes objednávkový formulář.

  Vchodové dveře a stěny

  Nabízíme také kvalitní čalounění, polstrování a dokonce i odhlučnění dveří a stěn. K dispozici máme na výběr velké množství potahových látek, kůži a koženek v mnoha variantách barevných odstínů a vzorů! Vzorníky vám předložíme při osobním jednání. Po obdržení přesného zadání předkládáme cenovou kalkulaci a po jejím schválení začneme s realizací zakázky. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte mailem, telefonicky nebo přes formulář.

  Záclony a závěsy

  Vyrábíme na zakázku různé druhy záclon i závěsů přesně na míru dle představ zákazníka z mnoha druhů látek. Stačí nám poslat mailem nebo sdělit po telefonu přesné zadání (délka, šířka, množství a typ látky včetně barevného odstínu) a my vám pošleme cenovou kalkulaci před výrobou. K výrobě záclon i závěsů nabízíme také následné montáže - instalce, pokud budete mít zájem. Pro více informací nás můžete kontaktovat emailem, nebo telefonicky.

  Matrace

  Vyrábíme a opravujeme matrace na míru podle požadavků (i zdravotní). K dispozici máme široký výběr potahových látek. Vzorníky si prohlédnete při osobním setkání před realizací zakázky. Nejprve nám sdělíte přesné zadání, my vám obratem pošleme cenovou kalkulaci. Po odsouhlasení si u nás vyberete barvu a vzor potahové látky a následně zrealizujeme zakázku. vyrobené matrace si vyzvednete sami, nebo vám je dovezeme na adresu určení my.

  Vyrábíme pro školy a různá střediska

  Realizujeme výrobu různých pomůcek pro školy, sportovní a rehabilitační střediska, lázně, ubytovací zařízení včetně atypických zakázek jako např. různé pytle, polštáře, relaxační vaky, lehátka, rehabilitační pomůcky atd. podle požadavků. Vše je na domluvě a přesném zadání zakázky.

  Čalouníme i celé interiéry

  Realizujeme stylové kvalitní čalounění i celých interiérů jako např. pro restaurace, cluby, bary, kavárny, kina, divadla, diskotéky, herny apod.

  Děláme odhlučnění prostor

  Mezi naše speciality patří izolační čalounění proti hluku. Máme potřebné vybavení, materiály a technologický postup jak odhlučnit požadované prostory, což zahrnuje čalounění vchodových dveří a stěn včetně potřebné izolace.

  Vyrábíme sportovní pomůcky

  Nabízíme mimo jiné i výrobu speciálního nebo tradičního sportovního náčiní na zakázku podle potřeb zákazníků jako např. žíněnky, různé dopadové plochy pro sportovce, kryty v tělocvičnách, kozy a ostatní cvičební náčiní pro sportovce.